Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

“Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?”

5. janvāris plkst. 19.00Ādažu kultūras centrs

| €16,   €18,   €20
Aktrises veselības problēmu dēļ nenotiks 4. novembra izrāde “Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?” 
Izrāde pārcelta uz 5. janvāri.
Iegādātās biļetes derīgas uz jauno datumu. Tie skatītāji, kuri kādu iemeslu dēļ nevēlēsies apmeklēt pārcelto izrādi, varēs saņemt atpakaļ naudu.
Vairāk informācijas, zvanot uz teātra kases tālruni +371 64207335

 

Valmieras teātris ar izrādi “Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?” viesosies Ādažos 

4. novembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde – “Kam bail no Virdžīnjas Vulfas?” ar Elīnu Vāni, Mārtiņu Liepu un jaunajiem aktieriem Ievu Esteri Barkāni un Krišjāni Strodu stāsta centrā. Režisore Inese Mičule.

Notikumi risinās kādā vēlā vakarā, kad Džordžs un Marta, laulāts pāris pusmūžā, uzaicina ciemos universitātes kolēģi un viņa jauno sievu. Sākas dzīres, mīlestības un naida spēles, kuru noteikumus Džordžs un Marta ievēro kā svētu rituālu. Nežēlīgas asprātības, ar kurām apmainās nama saimnieki, negaidīti nomaina šķietami patiesi mīlestības atplaiksnījumi.

Personības gaismas un ēnas puses, sapņi un nepiepildītas ilūzijas traucē lugas varoņiem uztvert realitāti tādu kāda tā ir, liek ļauties dusmām un noliegumam.  Taču ikvienā dzīvā būtnē ir labestības potenciāls, kuru tas var atmodināt, lai palīdzētu sev un citiem.

Režisore Inese Mičule: “Man šķiet, ka luga precīzi atklāj cilvēka nesamierināmo cīņu pašam ar sevi. Aizvainojumi un egocentrisms, lai cik pazīstami tie cilvēkam būtu, tomēr nav tā pamatdaba. Es ticu, ka ikvienā ir labestības potenciāls un ikviens to var sevī atmodināt. Šķiet, ka mums šī brīža pasaulē jāmācās neturēties pie savām bailēm, aizspriedumiem, veciem aizvainojumiem un ilūzijām. Neaptumšot savu intelektu ar dusmām un sevis žēlošanu, bet iestaigāt dabiskās sirsnības un atvērtības ceļu.”

Radošajā komandā scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone, gaismu mākslinieks Gatis Priednieks – Melnacis, kustību konsultante Alise Putniņa, darbu tulkojis Jānis Elsbergs.

Biļetes var iegādāties kultūras centra kasē vai jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē un www.bilesuparadize.lv.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.