Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

Iesāc mācību uz ūdens Carnikavā!

1.09 plkst. 15.00 - 18.00

Par godu jaunajam mācību gadam 1. spetembrī Carnikavas TIC sadarbībā ar “Boards you” aicina Ādažu novada iedzīvotājus izbaudīt  piedzīvojumu “Iesāc mācību gadu uz ūdens”  ar SUP dēli vai laivu Vecgaujas ūdeņos Carnikavā! Pasākumu vadīs “Boards You” komanda. Precīzu maršruta sākumpunktu uzzināsi piesakoties. 

Līdzi iesakām neņemt daudz mantu, izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, nodrošināties ar kādu uzkodu un ūdeni. Nepieciešamais inventārs, tai skaitā vestes, dalībnikeim tiks nodrošinātas. Dalībnieku skaits ir ierobežots un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Piesakies šeit:  https://ej.uz/uon9

Jautājumu gadījumā sazinieties: ruta.zunde@adazi.lv vai zvanot +371 29326285.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.