Ādažu Kultūras centrs ir mūsdienīgs, daudzfunkcionāls kultūras objekts un iecienīta pasākumu, koncertu, izstāžu, konferenču un citu kultūrizglītojošo norišu vieta, ko atzinīgi novērtējuši novada iedzīvotāji, nozares profesionāļi un Latvijā pazīstami mūziķi un koncertu producenti. Centrs ekspluatācijā tika nodots 2010. gadā, taču skatītāju zālē uzstādītā apskaņošanas sistēma jau ir morāli novecojusi un nespēj nodrošināt kvalitatīvu skaņas pārklājumu visā zālē, kur kopā ar balkonu ir pieejamas 400 sēdvietas.
Uzsākot mūsdienu prasībām atbilstošas, kvalitatīvas skatītāju zāles apskaņošanas sistēmas risinājumu apzināšanu, Ādažu Kultūras centra tehniskās daļas vadītājs Māris Vītols kā vienu no uzdevumiem izvirzīja esošās akustiskās sistēmas, kas sastāv no 12 skandām, nomaiņu pret kompaktāku – un tādu, ko nepieciešamības gadījumā var operatīvi pārvietot uz citu telpu vai izmantot nelielas brīvdabas skatuves apskaņošanai.

Tikām uzrunāti! SGS Sistēmas uzdevums bija piedāvāt risinājumu, kas novērstu esošās apskaņošanas sistēmas nevienmērīgo skaņas pārklājumu zālē un nodrošinātu augstu skaņas izšķirtspēju. SGS Sistēmas Pro audio tehniskais atbalsts Guntars Blušs, kā piemērotāko šī uzdevuma veikšanai izvēlējās Clair Brothers kiT Curve 12+ apskaņošanas sistēmu, un izstrādāja uzdevumam atbilstošāko tehnisko risinājumu.

KiT Curve12+ ir viens no Clair Brothers universālajiem pilna diapazona skaļruņiem, kurā izmantotas Curved array tehnoloģija – ideāli piemērota runātā teksta un mūzikas atskaņošanai. KiT Curve dizaina tehnoloģija sakņojas Clair Brothers CAT (Curved Array Technology), kas apvieno CAT masīvu veidošanas iespēju ar kiT sērijas mobilitāti un daudzpusību. Izcilā skaņas izšķirtspēja, augstā veiktspēja un izturība padara kiT Curve12+ par lielisku izvēli izmantošanai jebkurā telpā vai ārpus tām.

Pirms gala lēmuma pieņemšanas, SGS Sistēmas izstrādātā akustiskās sistēmas demo versija tika uzstādīta Ādažu Kultūras centra skatītāju zālē, kur tika pārbaudīta, apskaņojot vairākus pasākumus, un kā atzīst Ādažu Kultūras centra tehniskās daļas vadītājs Māris Vītols: “Ir prieks, jo beidzot varam strādāt ar tieši mūsu telpām un vajadzībām atbilstošu, kompaktu apskaņošanas sistēmu”.
SGS Sistēmas piedāvātais risinājums ne tikai finansiāli iekļāvās valsts budžeta iestādei atvēlētajā ierobežotajā budžetā, bet atrisināja arī esošo apskaņošanas problēmu. Jaunā akustiskā sistēma ir arī daudz kompaktāka, par iepriekšējo. Tā sastāv no četrām ClairBrothers kiT Curve 12+ un divām Clair Brothers kiT-Sub+ skandām. Katrā skandā ir iebūvēts jaudas pastiprinātājs, kas dod iespēju tās operatīvi pārvietot un izmantot atsevišķi.

​Uzstādītās iekārtas:
4 x ClairBrothers kiT Curve 12+ – akustiskās sistēmas;
2 x Clair Brothers kiT-Sub+ – akustiskās sistēmas;