Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

Pirmās ūsas

13. oktobris, 2023 plkst. 19.00t/n “Ozolaine”

| € 15
????Komiķis Jānis Kreičmanis ar savu jauno stand-up komēdijas izrādi “Pirmās ūsas” rudenī dodas Latvijas tūrē un viesosies Carnikavas Tautas namā “Ozolaine” 13.10. plkst. 19.00
Jānis ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2016. gada un ir “Comedy Latvia” sastāvā sešus gadus. Jānis ir ieguvis komēdijas gada balvas “Comedy Latvia Gada komiķis 2022” un “Comedy Latvia Gada joks 2023”.
Pirmās ūsas – visi zēni atceras šo notikumu vidusskolas sākumā, taču Jānim pirmās ūsas izauga pārkāpjot 30 gadu slieksnim. Izrādē Jānis stāstīs par mēģinājumiem piekopt veselīgu dzīvesveidu, neiecietību pret tehnoloģijām, frāzi “manos laikos” un centieniem glābt omes. Kamēr citi nevar izlemt starp ģimenes pieaugumu vai suni, Jānis nevar saprast, kādā krāsa pirkt jauno skūteri.
Biļetes iespējams iegādāties šeit – https://www.bezrindas.lv/…/pirmas-usas-jana…/12240/…
Vairāk info: kreicis.lv & comedylatvia.lv
*Attēlā redzamajām ūsām ir ilustratīva nozīme
Noteikumi:
– Ieeja no 16 gadu vecuma.
– Pasākuma laikā tiks izmantota necenzēta leksika.
– Pasākuma laikā tiks fotogrāfēts. Ar savu klātbūtni pasākumā jūs apstiprināt, ka jums nav iebildumu fotogrāfiju izmantošanai SIA “Comedy Latvia” publicitātei.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.