Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

Mobilitātes diena

16. septembris, 2023 plkst. 11.00 - 15.00

???? 16. septembrī, laukumā pie Ādažu sākumsskolas Attekas iela 16,  notiks Mobilitātes diena ar dažādām aktivitātēm pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenes locekļiem: ej.uz/n5ty
???? Pasākuma programmā stāstījums un demonstrējums par pirmajām nepieciešamajām velo braukšanas prasmju iemaņām, dodoties kopā ar vecākiem velo izbraucienos, velo stafete, kā arī paraugdemonstrējumi un ieteikumi, kā pareizi noregulēt velosipēdu atbilstoši ērtākai braukšanai.
???? Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā”, Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.