Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

Laika zīmes

19.07 plkst. 20.00Ādažu kultūras centrs

19.jūlijā plkst. 20.00 Ādažu Kultūras centra pagalmā

Laika zīmes.

Koncertā skanēs Imanta Kalniņa dziesmas. Starp dziesmām būs dzirdama Imanta Ziedoņa dzeja un laikabiedru atmiņas Artūra Skrastiņa un Ilzes Ķuzules-Skrastiņas lasījumā.
Koncertā piedalās: Artūrs Skrastiņš, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Marts Kristiāns-Kalniņš, Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Līva Kalniņa un pavadošā grupa. 

Koncertā, caur šiem izpildītājiem, caur viņu dažādo paaudžu dzīves pieredzi un izpratni par to, kas ir mīlestība, dzimtenes sajūta un sava misija, radīsim atbildes, kas pateiktas Imanta Ziedoņa daiļradē. Šī koncetprogramma ļaus pilnībā atkailināt dvēseli, tādējādi pietuvinoties kodolam, patiesumam un īstumam.

ŠI koncetprogramma ir kā piemineklis cilvēcībai caur Imanta Ziedoņa pateiktajiem vārdiem.

Mīļi aicinām ņemt līdzi saliekamos krēslus vai piknika segas. 

Ieeja brīva.

Uz tikšanos pašā vasaras pilnbriedā Gaujas krastā!

Pasākuma laikā tiks veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.