Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

Izrāde Pagalma enciklopēdija

28. septembris, 2023 plkst. 18.30Ādažu kultūras centrs

| € 12

Izrāde “Pagalma enciklopēdija” ir stāsts  par vienu dienu pagalmā, kas tiek piedzīvota kopā ar britu īsspalvaino kaķi vārdā Kaķis, radot aizraujošus un ziņkārību rosinošus stāstus pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem. Šie stāsti veido maz zināmus faktus, kas ietērpti dzirkstošos, asprātīgos dialogos un vārdu spēlēs, par ikvienam sastaptiem dzīvniekiem – sikspārni, taureni, bebru, mušu, pupuķi un skudru, kur katram piemīt savs īpašais raksturs un stāsts, ar ko izrādes laikā iepazīstināsim mazos skatītājus. Visi izrādes apmeklētāji paši varēs kļūt par daļu no kukaiņu un mazo dzīvnieku pasaules.

Pēc izrādes būs iespējams nofotografēties ar Kaķi. 

Galvenajā lomā  – 
Īsspalvainais britu kaķis Kaķis – Rūdolfs Apse
Dejotāji  – Katrīna Stepiņa un Nauris Miķelis Goba

Izrādes režisore: Beatrise Zaķe 
Scenogrāfija un kostīmmāksliniece: Agne Menniks

Scenārijs: Agnese Vanaga

Izrāde veidota pēc Agneses Vanagas grāmatas motīviem Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas? Grāmatas ilustrāciju autore ir Agate Lielpētere

Liels paldies par finansiālu atbalstu un iedrošinājumu mecenātam Sandim Eglavam personīgi. 

Bērniem līdz 1 gada vecumam ieeja par brīvu. Ar Goda karti biļetei bērniem 50% atlaide. Goda karte jāuzrāda pie ieejas izrādē. 

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.