Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

KuKu tirgus Miķeļdienas noskaņās

23. septembris, 2023 plkst. 10.00 - 16.00Līgo laukums

Aicinām visus novadniekus, viesus, draugus, radus un paziņas uz tirdziņu un izklaidēm Miķeļdienas noskaņās 23.09.2023. Ādažos, centrālajā Līgo laukumā.
KuKu Tirgus ir vieta, kur pulcējas amatnieki, mājražotāji, dizaineri, mākslinieki, dārznieki, eko produktu un jauna zīmola radītāji.
Būs forš tirdziņš, atrakcijas un izklaides ģimenēm ar bērniem, street food ēdieni un dzērieni, kā arī lieliska muzikāla noskaņa un jociņi kopā ar Naurruni ????
—-
Tirdzniecības dalībniekus aicinām pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu šeit https://forms.gle/r7xABuiGBcpSi9Vw8
Izklaides industrijas pārstāvjus aicinām pieteikties, sūtot aprakstu par piedāvāto pakalpojumu un bildes uz info@kukutirgus.lv
P.S. Pasākuma laikā tiks veikta foto un video reportāža publikācijām.
—-
Organizators – Biedrība ATTĪSTĪBAS PARKS
T. 27887077, info@kukutirgus.lv

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.