vadītāja Liene Kļaviņa

tālr.29399109
lienei.klavinai@gmail.com
 
repetitors Henrijs Muzikants
tālr. 25934965
 
nodarbības- svētdienās 18:00-22:00
 

 

Sprigulītis ir ļautiņu bars,
Kam skats ir dzīvs, un stiprs gars.
Jautri un kustīgi jauniešu pāri,
Uz priekiem un dančiem patiesi kāri,
Slīd pāri skatuvei, griežas un lec,
Acīs un kājās dzīvsprieks dedz.
Atnāc un pasmaidi, iedod tiem roku,
Un drīz pats kā sprigulēns griezīsi lokus.

 

Tautas deju ansamblis "Sprigulītis" 2015.gada sezonu noslēdz Polijā

Uz nedēļu (20.–27. jūlijs) atstājām Latviju ar ne pārāk vasarīgo vasaru, lai dotos uz Belostoku Polijā, kas mūs sveica ar pasakainu laiku, siltu sagaidīšanu un fantastisku atpūtu. Ceļā devāmies kopā ar draugu kolektīvu – JDA "Bitīte". Un izrādījās – šī kompānija bija īstā, lai braucienu padarītu neaizmirstamu mums visiem.

Skatītājus priecējām ar trīs koncertiem, bet skatītāji mūs – ar grandioziem aplausiem, labiem vārdiem un neskaitāmiem "paldies". Ieguvām jaunus draugus no Krievijas, Baltkrievijas un Polijas, kā arī tikām uzaicināti nākamajā gadā uz festivālu Baltkrievijā.

Šis festivāls visiem paliks atmiņā tikai ar labām domām, nerimstošiem smiekliem un labiem draugiem. Paspējām visu – dejot, pieskandināt Poliju ar latviešu dziesmām, atpūsties, sauļoties, peldēties un, protams, ballēties līdz rīta gaismai.

Nevaram nepieminēt mūsu lielisko šoferīti Jāni, bez kura vairs nav iedomājami "Sprigulīša" braucieni. Paldies kolektīvu vadītājiem, paldies draugiem no JDA "Bitīte", paldies katram, kas piedalījās!

Labā ziņa ir tā, ka līdz nākošajai sezonai atlicis pavisam nedaudz. Gaidām ar nepacietību, lai turpinātu dejot un kopā būt! Mums viss turpinās...

TDA "Sprigulītis", uzsākot jauno sezonu, aicina pulkā jaunus tautas deju cienītājus. Gaidām tieši Tevi ceturtdienās un svētdienās Ādažu Kultūras centra Deju zālē plkst. 19.00! Sīkāka informācija pa tālruni: 29399109 (Liene), e-pasts: !

Agate, TDA "Sprigulītis"

 

SPRIGULĪTIS VIDEO

 

SAULGRIEŽU NAKTS, RITUĀLU LAIKS 2016/ koncerta video