Svētku koncerts „Manai tautai”
Otrdiena 12 Novembrīs 2019, 07:00pm - 09:00pm

12. novembrī plkst. 19.00
SKATĪTĀJU ZĀLĒSvētku koncertā „Manai tautai” apvienosies leģendārie dziedātāji 

Armands Birkens, Lorija Cinkuss un Ieva Akuratere

Svētku koncertā „Manai tautai”,  uz vienas skatuves satiksies leģendārie dziedātāji no Amerikas latviešu grupas “Čikāgas piecīši” Armands Birkens, Lorija Vuda (Cinkusa) un Ieva Akuratere – mākslinieki, kuri caur savu daiļradi stiprinājuši latviešu pašapziņu un, no jauna iededzot latviešu tautas dvēselisko uguni, apvienoja visu latviešu tautu.

Koncerta nosaukums radies no Ievas Akurateres izpildītās neoficiālās Dziesmotās atmodas himnas  „Manai tautai” (autori – Andris un Lolita Ritmaņi), kura pirmoreiz skanēja 1988.gadā – festivālā „Liepājas dzintars” un pēc tam tautas manifestācijā Mežaparkā. 

„Es zināju, ka mēs vēlreiz satiksimies, un tagad zinu, kad tas būs un kur! Man ir patiess prieks, ka varēšu atkal koncertēt kopā ar burvīgajām dziedonēm Ievu un Loriju! Koncertos skanēs dziesmas, kuras mums pašiem ir mīļas un īpašas. Šajā dziesmotajā Latvijas simtgadē mēs daudzajām balsīm pievienosim mūsu balsis, mūsu dziesmas vienotā mīlestībā par Latviju, piedaloties mūsu valsts godināšanā!” atzīst Armands Birkens. 

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas „Manai tautai”, „Lūgšana”, „Pazudušais dēls”, „Mūsu mīlestība”, „Rīta stundai ir sievietes vārds” un daudzas citas.

Biļetes uz koncertiem varēs iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv