Ceturtdiena 12 Oktobris 2017
 • NBS (Latvija) bigbenda koncerts. Viesi Kanādas karaliskā Gaisa spēku orķestra diriģents kapteinis Metjū Klārks, mūziķi seržants Deivids Grenons un ģitārists Maiks Holls

  19:00 Skatītāju zālē

  koncerts Canada

  Jau vairākus gadus, kopš NBS orķestra sastāvā savu darbību uzsāka “NBS bigbends”, ir izveidojusies laba sadarbība ar citu NATO dalībvalstu orķestra diriģentiem. Pie NBS bigbenda jau ir viesojušies un iestudējuši savas koncertprogrammas pasaulē atzīstami mūziķi un diriģenti no Šveices, Somijas, Lietuvas, Norvēģijas un Vācijas.

  Šajā rudenī, 12.oktobrī Ādažu Kultūras centrā un 13.oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā, kopā ar NBS bigbendu neaizmirstamus koncertus sniegs Kanādas karalisko Gaisa spēku orķestra diriģents kapteinis Metjū Klārks un mūziķi seržants Deivids Grenons un ģitārists Maiks Holls. Visi trīs šie mūziķi ikdienā dien Kanādas bruņotajos spēkos un aktīvi uzstājās ar koncertiem Kanādā. Ikdienas dienests viņiem paiet Vinipegā un mūziķi ir lieli savas hokeja komandas Vinipigas “Jets” atbalstītāji.

  Koncertos, kopā ar NBS bigbendu, klausītājiem būs iespējams dzirdēt dziesmas, kuras ir sirdij tuvas un populāras Kanādas karavīru vidū. Speciālos aranžējumos bigbendam dzirdēsim Kanādas popmūzikas radītāju Maikla Bublē, Braiena Adamsa populārās dziesmas, kā arī zelta repertuāru no rokgrupām RUSH, TROOPER un RED RAIDER. 

  Esiet laipni gaidīti NBS bigbenda koncertos!

  IEEJA BRĪVA!