Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

PĀRCELTS uz 24.04.2022!!! KALNIŅŠ.

14. novembris plkst. 16.00

| €4,   €5,

SAKARĀ AR VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU, KONCERTS TIEK PĀRCELTS!!!

KALNIŅŠ.

Ādažu Kultūras centra jauktais koris ‘’JUMIS” rudens sezonu uzsācis komponista Imanta Kalniņa mūzikas zīmē. Izcilā latviešu skaņraža 80.gadu jubilejas gaidās jauktais koris “JUMIS” jau novembra izskaņā aicina klausītājus uz īpašu koncertprogrammu. Apliecinot cieņu komponistam viņa skaistajā dzīves jubilejā, izveidota programma “KALNIŅŠ”. Tajā iekļautas mazāk pazīstamas komponista dziesmas ar dzejnieka Imanta Ziedoņa tekstiem. Tomēr, lai arī mazāk dzirdētas, arī šīs dziesmas ir spilgta komponista muzikālā vizītkarte. Tajā lasāma autoram piemītošā vitalitāte, dzīvesprieks, filozofiskais dzīves redzējums un viegls rotaļīgums. Tomēr nekur neizpaliek arī Imanta Kalniņa mūzikā iekodētā latviskā identitāte kā mūsu tautas neapzinātā spēka simbols. 

Koncertprogramma “KALNIŅŠ” būs vairāku “Kalniņu” tikšanās: komponista Imanta Kalniņa dziesmas interpretēs izcilais un publikā iemīļotais dziedātājs Daumants Kalniņš un viņa māsa Luīze Anna Kalniņa, koncertā pie diriģenta pults stāsies diriģenti Imants Kalniņš un Aldans Milzarājs, bet koncertu vadīs muzikoloģe Inta Kalniņa. Koncerta ietvaros būs novērtējama pianista Romāna Vendiņa impulsīvā klavierspēles meistarība. 

Ādažu Kultūras centra jauktais koris “JUMIS” sveic izcilo latviešu skaņradi Imantu Kalniņu gaidāmajā jubilejā un aicina klausītājus uz šo īpašo koncertu! 

Piedalās:
ĀKC jauktais koris JUMIS
mākslinieciskais vadītājs IMANTS KALNIŅŠ
kormeistars ALDANS MILZARĀJS
DAUMANTS KALNIŅŠ (vokāls, oboja)
LUĪZE ANNA KALNIŅA (vokāls)
ROMĀNS VENDIŅŠ (taustiņinstrumenti)

Koncerts veltīts Imanta Kalniņa 80 gadu jubilejai

 

 

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.