Loading Notikumi
Šis notikums ir pagājis.

Foto izstāde “Pamanīt sarkano”

20. septembris plkst. 08.0030. novembris plkst. 17.00

Foto izstāde
“Pamanīt sarkano”

No 20. septembra Ādažu Kultūras centrā Gaujas ielā 33A ir apskatāma divu Latvijas fotoklubu – Rīgas fotokluba “ĀGENSKALNS” un Ventspils fotokluba “MOMENTS” kopīga izstāde — “Pamanīt sarkano”.
Sarkanā krāsa simbolizē uguni, asinis, dzīvību, mīlestību un erotiku, kā arī drosmi, cīņu, naidu un brīdinājumu par briesmām.
Sarkanās krāsas devīze ir — nekad neapstāties! Šī krāsa iedvesmo un dod spēku turpināt aizsākto darbu. Savukārt antīkajā kultūrā valdīja uzskats, ka sarkanā krāsa spēj pasargāt no briesmām.
Abi fotoklubi vienojās kopīgam fotoprojektam par sarkanās krāsas tēmu. Rezultātā ir tapusi interesanta kopīga izstāde un aizsākta draudzīga un radoša sadarbība starp abiem klubiem mākslas foto lauciņā.
Pirmā sadarbība ir veiksmīga, kas vainagojusies ar rezultātu un interesantiem foto darbiem. Sarkanā tēma fotogrāfijās ir parādīta tik ļoti daudzveidīgi – gan tonalitātes ziņā, gan nofotogrāfēto objektu dažādībā. Katra fotogrāfija ir ar savu stāstu – par ikdienišķi sarkano, par erotiski sarkano un brīdinoši sarkano.
Kā fotogrāfiem ir veicies ar sarkanā pamanīšanu un iemūžināšanu, abi fotoklubi aicina skatītājus to novērtēt.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.